Автор Сердечна Д.В.
Мета: Диференціювати поняття «слово» і «речення». Розвивати аналіз і синтез структури речень по словам. Формувати граматичну будову мовлення. Розвивати спостережливість, фонематичний слух, увагу, пам'ять, мислення. Виховувати бажання вчитися, вміння працювати у колективі.
Розробка заняття з логопедії для учнів масової початкової школи, учнів ІПК класів допоміжної школи.
Мета: засвоєння понять «звук» і «буква». Розвиток фонематичного слуху і звуко – буквенного аналізу. Активізація словника з лексичної теми «Тварини».
Навчальний посібник "Фрукти та ягоди. Комплект наочності" містить 24 фотографії різних фруктів і ягід. Творче використання комплекту допоможе вчителеві урізноманітнити уроки навчання грамоти, математики, рідної мови, природознавства, трудового навчання та образотворчого мистецтва, зробити їх цікавими й оригінальними. Комплект буде корисним учителям початкових класів, вихователям груп продовженого дня та вихователям дитячих садків.
Зміст
Абрикос
Аґрус
Ананас
Апельсин
Банан
Виноград
Вишня
Гранат
Грейпфрут
Груша
Кавун
Ківі
Лимон
Малина
Мандарин
Персик
Полуниця
Порічки
Слива
Смородина
Хурма
Черешня
Чорниця
Яблуко
.
У посібнику подано ілюстрації та роздаткові картки з тем "У лікаря", "В магазині", "В перукарні", "Одяг", "Іграшки", "На будові", "Овочі", "Фрукти", "На пошті", "Сім'я", "Свійські тварини", "Знаряддя праці", "Зима", "Весна", "Осінь", "На дорозі", які допоможуть вихователям в організації навчально-виховної діяльності дітей дошкільного віку. Для вихователів дошкільних закладів, студентів педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів ОІППО.
Комплект призначений для розвитку і корекції пізнавальних процесів у дітей, починаючи з 4 років. Матеріали можуть бути використані як для роботи з дітьми, які нормально розвиваються , так і з дітьми, що мають відхилення у розвитку. Комплект може бути використаний як для розвитку когнітивних процесів - різних параметрів уваги, зв'язного мовлення, розуміння причинно-наслідкових відносин, сюжетних ліній, прихованих підтекстів у дітей починаючи з 4-5 років, так і для корекції цих процесів у дітей того ж і більш старшого віку, що мають такі порушення в розвитку, як синдром дефіциту уваги і гіперактивності, загальне недорозвинення мови, розлади аутистичного спектру, затримка психічного розвитку, відставання в розумовому розвитку та ін.
Write a comment